Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Jak vybrat nejlepší spotřebiče do domácnosti?

podle na 26.6.2014 v Dům a byt s Žádný komentář

Jistě znáte situaci, kdy se chystáte vybavit nově koupený byt či postavený dům. Čeká vás spousta práce a mimo to také spousta času stráveného nad vybíráním nových domácích spotřebičů. Vybrat ten správný totiž v nabídce desítek či stovek různých druhů není hračka.

Pomohlo by vám, kdyby jste si mohli jednoduše zobrazit ty nejlepší nabídky na českém trhu? Věříme, že ano a proto vznikly stránky Testkvality.cz, kde najdete hodnocení výrobků podle kvality jednoduše a velmi přehledně.

Dnes se podíváme na výběr sušičky prádla a také myčky nádobí.

Jakou vybrat sušičku prádla?

Když vybíráte sušičku prádla, předem si rozvrhněte, zda budete kupovat samostatně stojící sušičku prádla nebo pračku se zabudovanou sušičkou.

Spousta lidí se také ptá, k čemu je vlastně ta sušička dobrá, vždyť prádlo vyndám, pověsím a mám to vše zdarma. Sušička toho ale nabízí mnohem víc. Tak zaprvé je třeba říct, že sušení prádla je mnohem rychlejší než na vzduchu, kde se navíc prádlo mnohem více opotřebovává a bledne. V sušičce vám vydrží barvy mnohem déle a navíc je sušení zcela hygienické, což je vynikající pro alergiky a astmatiky. V prádle se totiž neusazují alergeny a prach jako při sušení venku.

Náš test sušiček prádla vybral mimo jiných tyto vítěze: AEG Lavatherm 75470IH1 (také typ 75470IH1CS), o něco dražší BOSCH WTW 86564BY či vynikající Electrolux EDH 3386GDW

Náš tip: Pračka se sušičkou test 2014 zde.

Jakou vybrat myčku nádobí?

Myčka nádobí je další specifický domácí spotřebič, bez kterého se moderní domácnost již neobejde. Úkolem je ušetřit nejen čas spotřebitele jak se správně mnozí domnívají, ale již málokdo ví, že myčka nádobí dokáže uspořit 30-60% vody oproti mytí nádobí pod tekoucí vodou.

Pojďme se tedy společně podívat, jak dopadl náš test myček nádobí pro rok 2014. Vítězi se mimo jiné staly myčky značek Siemens, Bosch a Beko. Zvítězila myčka Siemens SN 25M883 EU. Hned v těsném závěsu dražší myčky Siemens SN 26V893. Za zmínku pak stojí i myčka Bosch SMS54M42EU či Beko DFN 6632.

 

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru