Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Kreativní interiér je k nezaplacení

podle na 26.4.2014 v Interiér s Žádný komentář

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak svůj interiér oživit? Nebojte se vyzkoušet bláznivé dekorace a povolit uzdu kreativitě.

Živé barvy

Cestou k úspěchu jsou barvy. Například postel se dá perfektně dekorovat. Existují různá extravagantní povlečení, která Vám postel jednoznačně oživí. O polštářích a peřině ani nemluvě.

Barevně dekorovanou postel pak můžeme oživit květinami (pouze s mírou), barevným koberečkem, zrcadlem, nebo kreativním světlem (například v podobě lampionu).

Nyní se koukněte na výsledek a zkuste ho ohodnotit.

Dekorace na stěnu pokoje

Vhodné jsou také dekorace na stěnu. V místnosti nezabírají žádné místo, a přitom jsou hodně vidět. Může jít například o vhodné samolepky, nebo vkusné obrazy. Na začátku je dobré určit si styl pokoje. Jestliže se chceme držet ve starším duchu, určitě bych volil obrazy. Jestliže má být pokoj moderní a inovativní, volte samolepky na stěnu.

Květiny jako kreativní dekorace?

Jestliže chceme využít rostliny jako dekoraci, je třeba vybrat pestré květiny. Vhodné jsou například orchideje, které nádherně kvetou. Barvu květin je také vhodné sladit s barvami pokoje. Takové sladění barev udělá své kouzlo a vy budete nadmíru spokojení.

Štítky: , , , , , , ,

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru