Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Kvalitní hliníkové materiály

podle na 18.8.2014 v Stavba s Žádný komentář

Pokud potřebujete kvalitní hliníkové materiály různých profilů, podívejte se na stránky hliník.cz, kde naleznete firmu Alcom Alval s.r.o., která nabízí hliníkové materiály v té nejvyšší kvalitě. Firma patří mezi hlavní dodavatele ve strojírenské oblasti již od roku 1006.

Pokud potřebujete hliníkové tyče, hliníkové desky, nebo jiné hliníkové profily, stačí se jen podívat na nabídku firmy Alcom Alval. Hliníkové frézované desky vyráběné naší společností dodáváme pod obchodním označením ALQAL.

Vstupním materiálem pro výrobu desek je litý blok, který se dále tepelně zpracovává, aby se materiál zbavil vnitřního pnutí.

Hliníkové plechy a desky naleznete ve skladovém sortimentu v mnoha různých jakostech a tloušťkách od 0,2 do 400 mm. Plechy mohou být přírodní, lakované, kartáčované nebo embosované. Samostatný sortiment tvoří protiskluzové plechy a přesné frézované hliníkové desky ALQAL.

Tvarované hliníkové plechy dodáváme v provedení přírodním, nebo lakovaném. Z vlastní výroby potom dodáváme tvarovaný plech Alukryt, který může být opět přírodní, nebo lakovaný a je možné ho vyrobit ve všech odstínech.

Pokud potřebujete kvalitní hliníkové materiály Alcom Alval je Vám k službám. Náš proškolený tým Vám pomůže s výběrem materiálu a zodpoví Vám veškeré dotazy.

Hliníkové výrobky
Autor fotografie: trailersoftheeastcoast. Obrázek nebyl pozměněn a spadá pod licenci Creative Commons Attribution 2.0 Generic.

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru