Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Není nad nerezový komín

podle na 11.7.2014 v Dům a byt, Stavba s Žádný komentář

Komíny jsou velmi důležitou součástí systému vytápění. Ne zcela každá otopná soustava potřebuje komín, nicméně ty, které spalují nějaké palivo, produkují vždy spaliny a ty je třeba odvádět. K tomu právě slouží komíny. Moderní komíny mohou být zděné, nerezové nebo zcela speciální. Komíny nerez jsou vhodné pro všechny typy paliv, jsou dostatečně odolné, aby zvládaly bez nejmenších problémů odvádět spaliny z tuhých paliv, které jsou velmi agresivní, nevadí jim ani spaliny z olejových paliv nebo plynu.

Kvalitní materiál a jednoduchá instalace

Nerezové komíny jsou konstruovány z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči vysokým teplotám, vlhkosti i působení chemických činidel. Díky velmi nízké hmotnosti lze nerezové komíny umístit bez vlastního základu i na fasádu domu. Instalace je ulehčena navíc tím, že nerezové komíny se skládají z jednotlivých dílů, to znamená, že je stačí smontovat k sobě a máte vyhráno. Díky tomu jsou nerezové komíny také velice variabilní. Pokud se potřebujete s potrubím vyhnout nějaké překážce, není problém, nerezový komín můžete libovolně nastavit, napojit na kouřovod nebo vybavit generátorem tahu, pokud je třeba.

Veliké množství druhů

Komíny z nerezu jsou konstruovány tak, aby se hodily do každého domu a bylo možné je použít k napojení na jakékoli topidlo a kouřovod. Nerezové komíny se vyrábí v mnoha různých provedeních a rozměrech, můžete si tak pořídit komín přesně na míru. Internetový obchod Komíny-nerez.cz nabízí obyčejné nerezové komíny, které lze použít jako komínové vložky nebo samostatné komíny, dále se prodávají izolované nerezové komíny, které jsou konstruovány ze dvou nerezových plášťů a izolačního materiálu, a také hybridní komíny, které se skládají z keramické komínové vložky a nerezového pláště. Neváhejte a vyberte si i vy ten nejvhodnější komín.

Nerezový komín

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru