Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Oživte svůj interiér vkusnou samolepkou na stěnu

podle na 29.6.2014 v Interiér s Žádný komentář

Možná si říkáte, že éru samolepek na zeď máte už dávno za sebou. Vyzkoušeli jste ty ošklivé motivy z blízkého papírnictví a nikdy už vícekrát.

Byla by ale škoda, že byste po této zkušenosti zahodili možnost oživit svůj domov o nádherné motivy. Takové, které si velikostí i kvalitou zaslouží prostor ve vašem bytě. Kvalitní z prověřeného německého vinylu – ty vás nezklamou.

Kvalita především prosím…

A víte proč? Protože lepší už neexistují. Nic lepšího na trhu bytových doplňků neseženete. A vy přeci nechcete na sobě šetřit. Nebo na svém domově. Chcete jen to nejlepší. A to jen pro sebe. Vy chcete investovat do svého bytu, do jeho výzdoby.

Chcete, aby se vám tam líbilo – a trochu sebestředně chcete, aby vám ho vaše návštěvy záviděly. Nebojte, takové emoce jsou schované v každém z nás. Ale spoustu lidí se za to stydí. Přitom nemají důvod…

Nejkrásnější samolepky na zeď

Jen ukažte, že vám na sobě záleží a chcete to nejlepší. A my jsme tu pro vás, abyste si vybrali z TOP motivů na českém trhu. Pravidelně vybíráme ty nejkrásnější samolepky na stěnu a můžete je najít u nás na http://www.krasnesamolepky.cz/

Vyberte si z několika tematických sekcí, které jsme pro vás roztřídili. Urychlíte tím výběr toho nejvhodnějšího motivu, do svého domova. A nebudete ztrácet zbytečně čas – právě proto jsme motivy rozdělili do následujících sekcí:

  •  Bydlení
  •  Dětství
  •  Společnost
  •  Zvířata
  •  Rostliny
  •  Doprava
  •  Místa

Možná vás poměrně zaujmou dětské samolepky na zeď. Ty se hodí snad do všech dětských pokojů, nejednom do klučíčích, ale dívčích. Věřte, že v nabídce nejsou jen krásná silná auta, ale pohádkové víly, draci a mýtické příšerky.

Už jste si vybrali skvělý motiv do svého obývacího pokoje? Ložnice? Nebo dokonce na chodbu? Pochlubte se s vybranou nástěnnou samolepící dekorací v našich komentářích.

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru