Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Pořízení nového bytu – první kroky

podle na 21.4.2014 v Dům a byt s Žádný komentář

Pořídili jste si nový byt? Přečtěte si dnešní článek, který Vám poradí, co by jste měli udělat jako první.

Pozorně si byt prohlédněte

Na začátku je nutné udělat si jakousi analýzu. Je nutné byt pořádně projít a prohlédnout si všechny zákoutí. Je dost možné, že objevíme nějaké závadné části, plíseň nebo například nežádoucí hmyz.

O plíseň se můžeme snadno postarat. Jak na to si můžete přečíst ve článku zbavte se plísní v bytě. V případě hmyzu se postupuje podobným způsobem. Je zapotřebí využít chemických prostředků a hmyz nadobro zabít. Podobným problémem můžou být také hlodavci, na které chemie také působí, popřípadě se nám o problém postará deratizátor.

Porušená zeď

Často se také stává, že objevíme porušenou zeď. Většinou jde o menší díru, jamku nebo o uštípnutý roh. V takovém případě se vůbec nemusíme lekat. Tyto drobné závady nám zeď nikterak neporuší a sami je můžeme spravit do pár minut. Stačí k tomu poddajná sádra, která se podle přidaných instrukcí rozmíchá s vodou a perfektně nám díru / roh vyplní.

Při naší prohlídce každého pokoje je důležité podívat se za každý nábytek. Nebojte se tento nábytek odsunout a vše pečlivě prohlédnout.

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru