Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Rezidence Hlubočepská, bydlení ve spojení s přírodou

podle na 5.10.2014 v Dům a byt s Žádný komentář

Toho, kdo shání moderní byt v klidné lokalitě, avšak stále blízko centra hlavního města Prahy, jistě zaujme developerský projekt Rezidence Hlubočepská. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi i pro každého, kde je již unavený ruchem velkoměsta. Cesta do nitra našeho hlavního města odsud přitom trvá pouhých deset minut. Zdejší nové byty na prodej tak mají v dosahu všechny výhody velkoměsta a zároveň jsou zasazeny stranou od jeho hluku.

Developerský projekt Hlubočepy stojí v klidné lokalitě

Čtvrť Hlubočepy se nachází v údolí u Dalejského potoka, kde přírodu najdete doslova na dosah ruky. Po hlavní ulici východním směrem leží Barrandov, severozápadním směrem Zlíchov. Silnice je lemována několika patrovými stavbami a rodinnými domky dodávajícími Hlubočepům příjemnou venkovskou atmosféru. Díky tramvajové trati otevřené v roce 2003, která oblast zbavila projíždějících autobusů, je tu klid a taktéž čistší vzduch. Daleko není ani železniční nádraží.

V blízkém okolí se nachází hned několik přírodních památek jako devonské naleziště Železniční zářez, geologická oblast Ctirad, vápencový sráz Pod Žvahovem, Barrandovské skály nebo skalnatý svah Pod školou. Nedaleko se rozkládá i přírodní rezervace Prokopské údolí, ideální prostor k vyčištění hlavy od starostí, než se opět vydáte vstříc běžnému životu.

Moderní zpracování novostaveb bytů v Hlubočepech

Byty v novostavbě Rezidence Hlubočepská přináší komfort i dostatek prostoru. Na výběr jsou klasické byty s balkónem či terasou a mezonety s lodžií nebo balkónem, vždy nabízející příjemné celoroční posezení pro rodinu i přátele. Každá novostavba je vybudována dle přísných standardů splňujících všechny požadavky a nároky uživatelů. Heslo je jasné, všichni se tady musí cítit co nejlépe!

Nebývá zvykem, že by nové byty v Praze mohly být tak příjemně poklidné. Hlubočepy jsou nicméně dokonalým místem pro výchovu dětí i pro všechny ty, kdo si rádi užívají aktivního života v harmonickém souladu s přírodou.


Autor fotografie: James Thompson. Obrázek nebyl pozměněn a náleží licenci Creative Commons Attribution 2.0 Generic.

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru