Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Sekání trávy snadno a rychle

podle na 5.5.2014 v Zahrada s Žádný komentář

Každý kdo někdy sekal trávu dozajista ví, že posekat celou zahradu mnohdy trvá celé hodiny a čas na to vynaložený by se dal rozhodně lépe využít. Když už zahradu posečete, tráva opět vyroste a můžete opět začít sekat. Svůj čas můžete ušetřit koupením zahradního traktoru, ten vám ušetří jak čas tak i námahu.

Jak správně vybrat zahradní traktor

Prvním faktorem na který je potřeba dát pozor je náročnost terénu, ve kterém budete se zahradním traktorem sekat. Je lepší si připlatit a koupit i dražší traktor na sekání a usnadnit si tak problémy způsobené nerovností a nedostupností terénu. Dalším faktorem je určitě cena a to jak samotného stroje tak i jeho provozních nákladů.

Obecně platí to, že je lepší si připlatit za pořízení stroje a poté ušetřit tisíce na jeho provozování a servise. Tyto elementární faktory splňují zahradní malotraktory Seco, které svojí specifickou konstrukcí zvládají náročný terén. Traktory na sekání Seco jsou také velmi spolehlivé a jejich provoz je velmi levný, jejich využití je jak při sekáním zahrady tak i pro větší komerční využití.

Důležité parametry zahradní sekačky

Při nákupu sekačky rozhodně nezanedbávejte jednotlivé parametry, které výrobce uvádí v příručce. Důležitý parametr je výkon motoru, od toho se odvíjí rychlost zahradního traktoru a rychlost, při které je traktor schopný pracovat. Druhým důležitým parametrem je nastavitelná výška sečení, ta udává jak vysoko nad zemí můžete posadit podvozek zahradního traktoru.

Štítky: , ,

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru