Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Ušetřete peníze úsporným infratopením

Určitě každý z nás někdy přemýšlel nad tím, jak vytápět svůj dům mimo paliv jako dřevo, uhlí, nebo zemní plyn máme k dispozici také vytápění elektřinou. Část lidí tvrdí, že vytápění elektřinou je příliš drahé a nevyplatí se takto vytápět. To ale není zcela úplně pravda, s vytápěním pomocí infratopení kvalitně vytopíte své obydlí a nebude vás to stát spoustu peněz.

Princip infrapanélů je velmi jednoduchý, funguje jako takové malé domácí slunce. Vyzařuje energii pomocí vln, které přímo ohřívají potřebnou část. Tímto způsobem se zbytečně neohřívá vzduch, ale jen potřebné okolí.

Levné a bezproblémové

Infrapanely jsou svými pořizovacími náklady obdobné běžným topným systémům. Jejich údržba je velmi jednoduchá, zvládne ji opravdu každý. Infrapanely jsou malé a designově velmi příjemné, dokáží elegantně doplnit bytový prostor. Mnohdy vkročíte do místnosti a ani netušíte že je prostor vytápěný infrapanelovým topením.

Druhy infrapanelů

Na trhu je mnoho rozličných druhů infrapanelů. Každý druh je šitý na míru a je jen na vás a vašich požadavcích který si vyberete.

Panely Infraheating slouží nejen jako spolehlivý zdroj tepla, ale také jako zdroj světla. Tento druh dokáže příjemně oživit bytové prostory a svým luxusním vzhledem nikoho neurazí.

 Sálavé průmyslové infrapanely se uplatní především u firemních hal kde je strop z pravidly vyšší. Tyto infrapanely se montují přímo na strop.

 Halogenové zářiče jsou ideální volbou pro vytopení špatně izolovaných prostor, jakými jsou například výrobní haly a nebo venkovní terasy. Technologie těchto zářičů je uzpůsobena tak, aby co nejlépe přenášela teplo do prostoru.

 Topné žebříky jsou často používány do koupelen. Kde dobře designově zapadnou a dopřejí vám tepelný komfort na který si po koupeli či sprše nebudete moci stěžovat.

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru