Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Zahradní domek – Vy ho ještě na své zahradě nemáte?

podle na 15.7.2014 v Zahrada s Žádný komentář

Na zahradách vašich sousedů už nejsou jen bazény, ale také zahradní domky? Přestaňte závidět a pořiďte si ho taky! Nyní jsou zahradní domky dostupné skutečně každému!

Výhody, které přesvědčí!

Zahradní domky jsou v posledních letech stále více oblíbenou součástí zahrady. A není se čemu divit, zahradní domek je totiž multifunkční!

1. Zahradní technika

Veškerou zahradní techniku a nářadí se vám už nebude plést v garáži. Všechno můžete snadno přestěhovat do zahradního domku. Tam bude vše chráněno před nepříznivým počasím a zároveň se nebude nic plést.

2. Odpočinek

Nejen zahradní altán slouží k odpočinku. Svých ‘’dvacet’’ si můžete užít i na zastřešené terase zahradního domku.

3. Děti

Máte malé děti nebo hlídáte své vnoučata? Pokud jim chcete zařídit bezva prázdniny, pak jim připravte zahradní domek k přespání. Uvidíte, jak si vás díky tomu oblíbí!

Co si promyslet?

Pokud jste se konečně rozhoupali k nákupu nového zahradního domku, je třeba si promyslet několik věcí, ještě než nákup zrealizujete.

Konstrukce

Zahradní domky lze koupit v různých velikostech, materiálech i tvarech, nejčastější jsou ovšem domky ve tvaru obdélníku nebo čtverce. Dřevěné domky si získali snad největší oblibu právě díky vzhledu malého srubu. Střecha domku bývá nejčastěji rovná nebo šikmá.

Tip! Vzhled domku by jste měli podřizovat tomu, jak velkou máte zahradu a místu, kde bude domek stát.

Srubové nebo-li dřevěné domky jsou nejčastěji vyráběné z vyzrálého smrkové dřeva, ale výjimkou nejsou ani jiné typy dřevin.

Montáž domku

Pokud již doma máte nějakou dřevostavbu, jako je například zahradní altánek, pak už s montážemi máte své zkušenosti. Montáž zahradního domku není nijak obtížná. Pokud máte ovšem obavy, pak si můžete nechat domek smontovat od firmy, která vám domek dodala.

Jaký zahradní domek pořídíte?

 

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru