Magazín plný užitečných rad a tipů pro majitele domů, bytů a zahrad.

Zasloužíte si ty nejlepší bytové doplňky na světě

podle na 29.6.2014 v Interiér s Žádný komentář

Oživte svůj dům líbivým bytovým doplňkem, který nesplňuje jen estetickou funkci, ale i praktickou. Říkáte si, že takových moc neznáte? My ano – jsou jím bytové parfémy. A rozhodně to nejsou ošklivé plastové nádržky z Tesca za pár korun. A rozhodně neobsahují chemické vůně, které stejně za chvíli vyčpí a leda tak vám spustí alergii.

Naopak. Jsou to designové kousky y vybraných materiálů – ocel, dřevo, sklo. Skvosty, které by chtěl mít prostě každý. Designové značky (MILLEFIORI MILANO, LAMPE BERGER, AIR AROMA, a MR & MRS FRAGRANCE) z celého světa jsou zárukou nezapomenutelného zážitku. A to nejenom proto, že skvěle vypadají, ale i proto, že fantasticky voní.

Přírodní vůně do bytu

A to není náhodou. Přírodní silice budou vždy kvalitnější, než jakékoliv napodobeniny, které člověk dokáže vyrobit. Přírodu nepřekonáme, ať se snažíme sebevíc. A je to tak správně. Přírodní vůně jsou především hypoalergenní, takže u nikoho nevyvolávají alergické reakce.

Pěkným druhem bytového vonného parfému je krásná katalytická lampa. Pravděpodobně si neumíte představit, jak svěže a čistě provoní celý interiér nevtíravou vanilou… vůní cedru, svěžími brazilskými citrusy… nebo jinými nádhernými vůněmi. To musíte zažít. Nestačí se o tom jen číst, nebo si je prohlédnout.

Nejlepší na trhu

Musíte je mít doma. Jedině tak si dopřejete to nejlepší, co je na trhu dostupné. NA sobě přeci nebudete šetřit. Nikdy se vám to nevyplatí, když si budete kupovat levné šunty – špatná investice se vždy brzo prozradí.

A třeba vůně do bytu se stanou dalšími bytovými doplňky, bez kterých si nedokážete představit svůj nový domov. Takový, kde nejsou žádné nepříjemné pachy a vůně. Jen líbivé tóny, které vás nenechají na pochybách… že jste doma. U sebe doma…

 

Odebírat

Pokud se vám líbil tento článek, přihlaste se k odběru novinek, aby se vám žádný podobný neunikl.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nahoru